Choď na obsah Choď na menu

Vedoucí tři-míč Borussia Dortmund je vyrovnaný

21. kolo Německé fotbalové ligy začalo 6.. Doma doma Borussia Dortmund dramaticky vyrovnal s třemi brankami vpřed, a 1899 Hoffenheim vstřelil tři branky za 12 minut vyrovnat. Mnoho rodičů připravuje své vlastní Fotbalové Dresy pro svůj nový dětský rok.

Po startu hry Sancho Borussia Dortmund vedl domácí tým do vedení 1: 0. Ve 42. minutě Borussia Dortmund opět zaútočila, Götze snadno vystřelil Sancho a šel do Borussia Dortmund další 2: 0. V 66. minutě se Guerrero obrátil na 3: 0 a fanoušci Dortmundu v Dres Borussia Dortmund vypadali, že viděli velkou výhru. V 75. minutě Belfodil zlomil dveře pro Hoffenheim roku 1899, aby vytáhli město! O osm minut později Kaderábek skóroval na bránu a přepsal skóre na 2: 3. V 87. minutě vstřelil hokejista 1899 Hoffenheim. Zápas této hry.

Nakonec Borussia Dortmund dramaticky svázal hostující tým s tříbránovým vedením a bodoval.