Choď na obsah Choď na menu

Světový pohár zahreje zápas Portugalsko 2- 2 byt Tunisko

Když se světový pohár Ruska přiblížil a Portugalsko a Tunisko se zahřály, Portugalsko ztratilo 2-2 za nepřítomnosti Ronalda. Očekáváte, že bude vystupovat ve Světovém poháru? Zde jsme pro vás připravili dresy Mistrovství světa 2018.

Milana dopředu Silva a Mário, kteří nosili dres Tunisko MS 2018 č. 10, se ujali vedení s 2 brankami. Portugalsko skončilo v prvním poločase. Ve druhé polovině zápasu však Tunis vstřelil v 64. minutě pravý průsmyk a Youssef vyrovnal hostující tým. Od té doby obě strany několikrát nahradily, ale skóre 2: 2 bylo zachováno až do konce hry.

Evropský vítěz Portugalska je v současné době čtvrtým místem na světě. Real Madridová hvězda Ronaldo, která nedávno vyhrál Ligu mistrů, a brankář Patricio, který se říkal, že se připojí k Napoli, se ještě nevrátil. První zápas portugalského mistrovství světa ve fotbale bude bývalým mistrem světa Španělsko. Doufejme, že budou mít v prvním boji štěstí.