Choď na obsah Choď na menu

Francie porazila Chorvatsko 4-2

Soutěž Světového poháru v Rusku v roce 2018 odstartovala na stadionu Luzhniki v Moskvě a francouzský tým a chorvatský tým představili vrcholový zápas. Tisíce fanoušků, kteří nosí dresy Mistrovství světa 2018 z obou zemí, vášnivě čekají na tento fotbalový svátek.

V 17. minutě hry, Griezmann prohnal míč do pokutového území. Mandžukić vedl míč a francouzský tým otevřel rekord, 1-0 francouzský tým, který se ujal vedení. Francouzský tým vedl 2: 1 na konci poločasu. Ve druhé polovině hry stále dominovala francouzská hra se silnou ofenzívou. Ve druhé polovině hry bylo konečné skóre ve Francii nastaveno na 4: 2. To zvedlo publikum plné dres Francie MS 2018 fanoušků.

Francouzský tým "Gaul Kohoutek" vyhrál Světový pohár v roce 2018, porazil chorvatský fotbalový tým "Battle Army" 4-2, vyhrál druhý titul Světového poháru a znovu získal slávu před 20 lety.