Choď na obsah Choď na menu

Premier League - Manchester United 3-2 Crystal Palace

V sezóně 2017-18, 29. Kole anglické Premier League, Manchester United tým nosil Levně Fotbalové Dresy hrál na Selhurst Park Stadium. S dvouletým zpožděním porazili Crystal Palace 3-2. Cíle Townsend a Van Anholt pomohly Crystal Palace vést hru se dvěma góly, následované Smolinem a Lukakuem. V 91. minutě je Martychova světová vlna tradice.

The Crystal Palace se ujal v 11. minutě a měl na sobě dres z Benteke a Townsend vystřelil na okraj pokutového území, aby zasáhl Linderoffa a odhodil ho do sítě. Crystal Palace rozšířil skóre v prvních 48 minutách a Martic udeřil. Shurup poslal volný kop a poslal míč. Van Anholt vnikl do blízkého rohu 12 metrů k blízkému rohu, 2-0. Manchester United získal město v 55. minutě. Crystal Palace udělal roh a Valencia přešla do rohu. Smarin skóroval malou hlavičkou na hranici pokutového území, 1-2. Manchester United vyrovnal skóre v 76. minutě. Mata prošla míč. Sanchezův výstřel z okraje vyhrazeného prostoru byl odblokován poté, co byl zablokován. Míč narazil na branku a odskočil. Lukaku se vrátil do sítě s nízkým skóre 10 yardů, 2-2.

Manchester United změnil tradici v 91. minutě a byl odrazen od okraje páté zóny v Dres Manchester United Bugbby. Maticchi ho čerpal do levého horního rohu na 25 yardů, 3-2.