Choď na obsah Choď na menu

Real Madrid3-2 obrací SD Huesca

Real Madrid hrál proti SD Huesca ve 29. kole La Ligy. Ve druhé hře tréninkové ligy, kterou vrátil Zidane, byl Real Madrid doma 3-2SD. Zidane vedl tým k dvěma po sobě jdoucím vítězstvím. Bude tým vedený Zidanem dobrým startem pro Real Madrid? To je také očekává, že mnoho Fotbalové Dresy se připojit k této hře.

Hra začala teprve dvě minuty, SD Huesca si zahrála sen, Real Madrid0-1SD Huesca! Real Madrid však SD Huesca nedala výhodu této výhody. Ve čtvrté minutě se Real Madrid protiútočil, Díaz pomohl Isco snadno do prázdné branky Real Madrid1-1SD Huesca! Na poločase, obě strany bojovaly 1-1. V 62. minutě Real Madrid zvrátil hybnost, 2-1! V 74. minutě byla SD Huesca opět chudá, 2-2 svázané skóre! Obě strany soupeří o vítěze této hry. V 88. minutě Benzema na sobě Dres Real Madrid zlomil gól a Real Madrid znovu přepsal skóre! Real Madrid3-2SD Huesca. Uzavřete vítězství.

Na konci hry, Real Madrid 3-2 obrátil porážku SD Huesca.