Choď na obsah Choď na menu

Manchester City vyhrává 3: 0 doma

V sezóně 2018/19 se ve stadiu Etihad konalo 22. kolo bitvy Premier League. Obhájce šampiona Manchester City doma 3: 0 vzal Wolves. Fanoušci si je přivítali. Zde jsme připravili Fotbalové Dresy.

Domácí tým Manchester City zahájil útok na otevření. V 10. minutě prvního poločasu Sane skóroval gól s cílem v asistenci. Přepsat skóre pole na 1: 0. Když Boli chytil míč, podložka lopatky otočila Silvu a rozhodčí mu přímo ukázal červenou kartu a odkázal ji. V případě jedné osoby za výsledkem byla stanovena omezená plocha šterlinků. Rozhodčí udělil pokutový kop. V Dres Manchester City udělal Jesus pokutový kop a skóre se dostalo na 2: 0. Ve druhé polovině Manchester City nadále ovládal hru. V 78. minutě otevřela Manchester City taktický kout. De Bruyne udělal kříž z levé strany frontcourtu. Coadyův klíček byl vykopnut do vlastních dveří. 3-0 zapečetil vítězství.

Nakonec Manchester City porazil Wolves 3: 0 doma a byl 4 body od vedení Liverpoolu v pořadí.