Choď na obsah Choď na menu

Mbappé vyhrává se dvěma brankami

Ligue 1 liga stále probíhá, Paříž Saint-Germain doma proti Dijonovi FCO. V posledních hrách má Paris Saint-Germain stále velkou výhodu. Tato hra je proto pro hráče, kteří nosí Fotbalové Dresy Paris Saint-Germain, relativně méně ohrožující. A také plní naděje fanoušků a v této hře dosáhnou velkého vítězství.

Ve třetí minutě hry Sarabia natáhla nohu, aby vstřelila branku a vstřelila jediný gól v první polovině. Paris Saint-Germain vede Dijon FCO 1-0! V tvrdé konkurenci mezi oběma stranami ve druhé polovině vedl Mbappé Paříž Saint-Germain 2-0 před Dijon FCO! Pařížská Saint-Germainova ofenzíva je stále silnější. O tři minuty později Mbappé s Dres Paris Saint-Germain pomohl Icardimu a úspěšně střílel. Paříž Saint-Germain vedl Dijon FCO 3-0! V době zastavení dvakrát znovu skóroval Mbappé a Paris Saint-Germain vyhrál 4-0.

Na konci hry vyhrál Paris Saint-Germain doma Dijon FCO 4-0. S 18 cíli Mbappé stoupajícími na první místo v žebříčku nejlepších střelců ligy je vynikající hráč.