Choď na obsah Choď na menu

Arsenal Danny Welbeck ukončí bodování sucha

V tomto zápase získal Arsenal dokonalý zápas proti Southamptonu 3-2 a vyhrál tři po sobě jdoucí vítězství. Přiveďte své dítě do Levně Fotbalové Dresy a podívejte se na hru.

V této hře byl Arsenal schopen vyhrát. Danny Welbeck byl největším hrdinou. Ten, který se sotva mohl pochlubit fanoušky, se ukázal být za Arsenalem 0-1 a Danny Welbeck prošel míčem, aby pomohl Aubameyangu vstřelit gól a vyrovnat skóre. Poté Danny Welbeck vystřelil v 38. minutě na dlouhý okruh, aby pomohl Arsenalu 2-1 předběhnout skóre. V 73. minutě, Charlie Austin zlomil gól a pomohl vyrovnat Southampton. Když viděl, že zápas skončil 2-2, Danny Welbeck, který měl na sobě Dres Arsenal č. 23, vstoupil v 81. minutě směrem dopředu a mířil do branky.

Danny Welbeck zlomil gól a skončil tak, že zaznamenal 211denní cílový sucho v Premier League. Těšíme se na další Danny Welbeck, který dvakrát skóroval, aby fanouškům přinesl více vzrušujících her.