Choď na obsah Choď na menu

Jovitic nahrazuje Monako za obrácení Lille

V případě ztráty doma skončil druhý tým Monako v košili v Lille v odstupující zóně ve třetím kole v poměru 2: 1. Neporažená hra se rozšířila na 15 zápasů a nadále si udržuje svou výhodu oproti soupeřům Marseille a Lyonu v titulní bitvě Champions League.

Kolumbijský útočník Falcao, který utrpěl více než měsíc kvůli zranění stehen, se vrátil do týmu Monaka. Ačkoli Monaco měl dominantní postavení v držení míče po otevření, bylo obtížné představovat hrozbu pro cíl týmu Lille na Levně Fotbalové Dresy. Lille se otočil proti hostu v 16. minutě, Mendezův pravý protějšek roztrhl obranu Monaka a Mosi Bars udělal snadné posunout dopředu před branku. Monakovský brankář Susakichi pak během jedné minuty ulehčil Pepeovi a Mayovu dvojitým výstřelům.

V 44. minutě vstřelil pasivní dres Monaka. Bald vyložil záložku Griekova záložního pasu a poslal přesně přímou zástrčku do vloženého Ronnieho Lopeze přes první nohu. Zápas zachránil Manión a Lopez následoval záběr.

Trenér týmu Monaka Jardim Jardine nahradil Baldé po začátku druhé poloviny. Tato strategie byla účinná. V 61. minutě, po obdržení průchodu z Moutinho, Yovitic napadl Meiniao v dresu s Dres AS Monaco.

Paříž Saint-Germain, který se ujal vedení s 14-bodovou výhodou, také debutoval na 18. místě. Za zmínku stojí, že s přihlédnutím k potřebám sledování asijských fanoušků byla tato soutěž naplánována na začátek v 13 hodin místního času