Choď na obsah Choď na menu

Atlético Madrid se odehrává od mistrů

V závodě titulu La Liga si myslím, že potřebujete mít Fotbalové Dresy, který je podpoříte. Atlético Madrid porazil Real Betis 0-0 doma, dále od titulu ligy.

Atlético de Madrid se setkal s Real Betis na stadionu Wanda Metropolitan Stadium. Na lavičce se umístili hlavní hráči jako Antoine Griezmann a Koke v Dres Atlético Madrid. Startér Fernando Torres vytvořil v 24. minutě hrozivý útok, ale jeho výstřel byl zachráněn Mandi na brankové čáře. Ve druhém poločase Cristian Tello a Saúl stříleli do Real Betis a Atlético Madrid, ale oba narazili do rámu. Skóre 0: 0 zůstalo až do konce hry.

Atlético Madrid, který je v současné době na druhém místě v lize, má v Barceloně 11 bodů, což je o jednu hru méně. To také znamená, že Barcelona pravděpodobně přidá šampionát La Ligy před příští víkend.