Choď na obsah Choď na menu

Japonsko porazí Kolumbii 2-1

Japonský tým, který v Kolumbii ztratil v 1: 4 v předchozích finále poháru, konečně přepsal historii. Historie se znovu neopakovala. Japonsko 2: 1 Kolumbie udělala fanoušky živého dresy Mistrovství světa 2018 blázen.

Poslední zlaté boty, jádro Kolumbie J Luo, kvůli fyzickému nepohodlí, se nedostalo do startovní sestavy této kampaně, což dalo japonskému týmu příležitost. Kolumbijský hráč zablokoval zastřelení japonského hráče v pokutovém území a byl vyslaný červenou kartou. Japonská hvězda, která hrála na Bundesligě, udělila trest, 1: 0! První červená karta a nejrychlejší cíl aktuálního poháru odpovídají. Při ztrátě jednoho hráče a jednom góru byla porážka kolumbijského týmu pohřbena. V případě méně než jedné osoby kolumbijský tým svázal skóre v 39. minutě, ale v 73 minutách zaznamenal Japonsko další bod a přepsal historii neúspěšného týmu asijského týmu na světový pohár. Zde jsme připravili dres Japonsko MS 2018.

Vzhledem k tomu, že kolumbijský tým je relativně silným týmem skupiny H, vítězství japonského týmu učinilo vyhlídky skupiny jasnou budoucnost.