Choď na obsah Choď na menu

FC Bayern München 3-1 porazil 1899 Hoffenheim

Ve druhé polovině otvíráku Bundesligy, 1899 Hoffenheim hrál proti FC Bayern München, FC Bayern München 3: 1 porazil 1899 Hoffenheim a udělal dobrý start. Snahy o "vůdce" Borussia Dortmund byly vyhozeny. Jsou opravdu šťastní ve žlutých Fotbalové Dresy.

FC Bayern München aktivně napadl a ovládal hru od samého začátku. Ve 34. minutě vedl FC Bayern München 1: 0. V první polovině doby zastavení padla Goretzka na zem a vrhla se do dalšího města. Na konci prvního poločasu vstřelil Goretzku dvakrát a FC Bayern München 2: 0 vedl 1899 Hoffenheim. Jednoduchá boční bitva, FC Bayern München poprvé odstartoval. V 56. minutě se Hoffenheim v roce 1899 vrátil zpět do města, 1: 2 za FC Bayern München. V 86. minutě Rodríguez, Müller a Lewandowski v Dres FC Bayern Mnichov gól vyrovnání domácího týmu a pomohl FC Bayern München porazit 1899 Hoffenheim 3: 1 získat dobrý start.

Na konci hry Goretzka skóroval dvakrát, Lewandowski skóroval, FC Bayern München porazil 1899 Hoffenheim 3: 1 pryč.