Choď na obsah Choď na menu

Polsko ztrácí 0-3 do kolumbijského týmu

V 2018 ruské mistrovství světa fotbalové skupiny H, Kolumbie porazila Polsko 3-0. To také znamená, že hráči Kolumbie budou i nadále hrát v dresy Mistrovství světa 2018 národního týmu.

Tato hra rozhoduje o tom, kdo bude prvním hráčem ve skupině H, takže Polsko a Kolumbie s nulovými body budou bojovat proti sobě. Polský tým s formací 343 se nedokázal dostat na konec zápasu. Po ztrátě branky v prvním poločase ztratily za 5 minut dva góly. Fanoušci budou i nadále nosit dres Kolumbie MS 2018, aby mohli sledovat hru. Ve druhém kole skupiny H Světového poháru v roce 2018 Kolumbie porazila Polsko, nejsilnějšího hráče v této skupině, o 3: 0. Kvalifikační tým může vrhat ruce do svých rukou a Polsko prohlásilo, že tým je mimo.

Tři body v kolumbijské oblasti, jeden bod za Japonskem a Senegalem v této skupině, což znamená, že tři týmy musí v závěrečném kole hrát bitvu o život a smrt, zatímco dvojnásobný ztrátový pruh je v předstihu.