Choď na obsah Choď na menu

Chelsea obrací 2-1 Arsenal

20. kolo sezóny 2019/20 v Premier League se soustředí na stadion Emirates Stadium. Chelsea je pryč, aby zpochybnila Arsenala. Chelsea vstřelila dva po sobě jdoucí góly v 5 minutách před koncem hry a dokončila obrat 2: 1. Scéna oblečená v Fotbalové Dresy fanoušků Chelsea na ně fandí. Chelsea vyhrál dvě hry pryč a vedl Manchester United 4 body. Chelsea je v současné době na 4. místě v Premier League.

Ve třinácté minutě hry se Arsenal ujal vedení a Aubameyang vstřelil první gól pro Arsenal. Arsenal vede Chelsea 1-0. Ani jedna strana neměla žádný úspěch. Až do konce hry, Jorginho úspěšně střílel a pomohl Chelsea vyrovnat. Poté, co Chelsea vyrovnal skóre, dynamika prudce vzrostla. O čtyři minuty později obrátil Chelsea skóre a Abraham, který měl na sobě Dres Chelsea, zlomil sucho v brance.

Na konci hry Jorginho a Abraham obrátili dva cíle před koncem hry. Arsenal1-2 prohrál s Chelsea. Arsenal doma Chelsea převrátil 1-2.