Choď na obsah Choď na menu

Chorvatský prezident osobně prosí o pomoc

V závěrečném čtvrtfinálovém utkání Světového poháru v Rusku v roce 2018 hrálo Chorvatsko proti hostitelskému Rusku. Chorvatská prezidentka, která nosí dresy Mistrovství světa 2018, největší ženský fotbalový fanoušek, už mnohokrát přitahovala!

V případě chorvatského poslance 0-1 se chorvatský prezident potřásl rukama s ruským premiérem Dmitrijem Medveděvem. Po 8 minutách bylo skóre spojeno a prezident krásy se postaral o ruského premiéra. Byl tak nadšený, že byl velmi vzrušený. Medveděv na straně odpověděl přátelským a zdvořilým podáním druhé strany. Ve hře bylo skóre zachyceno. Chorvatska krása nepotlačila vzrušení a tančila, aby oslavila vítězství. Hostitelské Rusko udělilo v Chorvatsku 2-2 v průběhu 120 minut. Penalty shootout, Chorvatsko 4-3 vítězství, celkové skóre 6-5, po uplynutí 20 let, Chorvatsko opět postoupilo do semifinále. Mnoho fanoušků, kteří nosí dres Chorvatsko MS 2018, je na nich pyšný a pyšný.

Je pro Chorvatsko veliké štěstí, že má takovou velkou ženskou fanoušek s vysokou hodnotou, vysokou reputací, dobrým temperamentem a skutečným temperamentem. Zároveň se stala krásnou krajinou na cestě k propagaci Chorvatska v tomto Světovém poháru.