Choď na obsah Choď na menu

Klub klubu Britannia 1-0 se chystá do klubu Juventus

Serie A zahájila 29. kolo sporů. Naples skóroval 1: 0 proti Janovi.

Na začátku hry Claude Makelele Sinda, který měl na Levně Fotbalové Dresy, udělal průsmyk a Zukanovic vyrazil z levého sloupku. O minutu později Galabinov prošel míč a Lazovič skóroval. Ve 26. minutě prošel José Callejón míč, který byl také zablokován brankářem kvůli Sinierově dlouhé střele. Ve 44. minutě José Callejón, který nosil číslo 7 dresu, překonal míč v malém pokutovém území a udeřil na správné místo. V 51. minutě poslal Cherinsky průsmyk a Mertens daleko střílel na správném místě. V 70. minutě chyběla pravá brána Galabinova z páté zóny. V 72. minutě si Albioler na sobotňajšském příležitostech José Callejón z Dres SSC Neapol č. 7 střílel z pokutového území a zaskočil do pravého dolního rohu. Neapol porazil Janov 1-0.

Neapol skončil 29. kolo zápasu Serie A v sezóně 017-18.