Choď na obsah Choď na menu

Real Madrid opět ztratil 0-1

V sezóně 2018-2019 španělský králův pohár osmého kola posledního kola soutěže, Real Madrid, proti klubu Deportivo Leganés. Real Madrid0-1 hostující Club Deportivo Leganés. Nicméně, Real Madrid dvoukřídlé celkové skóre 3-1 vyřazené Club Deportivo Leganés stále pokročilé. Toto je také jediné místo, kde fanoušci s Fotbalové Dresy jsou vítáni.

Oba týmy hrály v prvním kole osmého kola královského poháru v této sezóně, Real Madrid porazil Leganes 3: 0 doma. Tentokrát Real Madrid hrál pryč proti Club Deportivo Leganés, jedenáctý oficiální zápas mezi oběma týmy v historii, Real Madrid 9 vítězství a 1 ztráta má absolutní výhodu. Takže tato hra je optimistická pro Real Madrid. V prvním poločase však Braithwaite zlomil vedení klubu Club Deportivo Leganés. Club Deportivo Leganés vede 1: 0. V poločasu, Real Madrid dočasně 0-1 Club Deportivo Leganés. Druhá polovina je snadná k boji. Obě strany nemají žádné úspěchy. Zápas byl zablokován 0-1. Real Madrid ve hře. Mnoho fanoušků, kteří nosí Dres Real Madrid, je zklamáno.

Hra skončila s Real Madrid0-1Club Deportivo Leganés.