Choď na obsah Choď na menu

Trenér Chelsea Lampard vyhrává jako první

Třetí kolo Premier League v sezóně 2019/20 bylo soutěží mezi Chelsea a Norwich City. Nakonec Chelsea porazil Norwich City 3-2, což bylo první vítězství pro Lampard koučování Chelsea. Fanoušci na sobě Fotbalové Dresy na ně fandí. Toto vítězství zmírnilo Lampardovu trapnou situaci v Chelsea. To také přináší novou naději hráčům Chelsea.

Na začátku hry se Chelsea ujala vedení. Norwich City vyrovnal v 6. minutě. V 17. minutě šel Chelsea znovu a Chelsea využil výhodu 2-1. Ve 30. minutě se opět spojil Norwich City a obě strany byly 2-2. Ve druhé polovině je snadné bojovat. V 68. minutě se Chelsea opět ujal vedení, když měl na sobě Dres Chelsea Kovacic s nízkým výstřelem do sítě a stal se třetím nejmladším hráčem v historii týmu Chelsea v Premier League. Poté, co obě strany nevytvořily strom, bylo skóre uzamčeno na 3-2.

Lampard skóroval své první vítězství po Chelsea. To také položilo základ pro jeho postavení v Chelsea.