Choď na obsah Choď na menu

Francouzský Monako rozšiřuje nedokončený záznam

Nedávno zaznamenaný gól skóroval Ivanovič z Černé Hory, který nosil Levně Fotbalové Dresy, opět našel střelecké boty a pomohl obranným šampionům Monako porazit tým ve Štrasburku o 3: 1 mimo postavení a prodloužil neporazenou ligu. Do 14 her.

Monica je číslo jedna útočník Falcao, který měl na sobě dres za měsíc kvůli stehenní zranění se vrátil do pole, ale Tiger nevstoupila startovní listině.Vitic zaznamenal dalších pět minut po otevření. Dostal ze Siddibeho průsmyk pravou zpětnou kartu a vstřelil branku a vstřelil svůj sedmý gól do 14 ligových zápasů.

V 19. minutě měl tým Monako obrannou mezeru a byl vyrovnán neoznačeným útočníkem Strasbourg Paokon. V posledních dvou minutách však celková síla týmu Monaka znovu překonala skóre a stejný vynikající Ronnie Lopez vstřelil devátý gól v jednotlivých zápasech. Balder, který mu pomohl, znovu zahnal v 41. minutě a pomohl záložníkovi Fabinho, aby rozšířil svou výhodu na dva góly. Toto skóre také umožnilo Yaldine, trenér týmu Monaka, nosit dres. Ercao je na lavičce.

Tým Monaka, který nosil Dres AS Monaco, zpevnil své postavení v "druhém místě" ligy a dočasně zúžil propast mezi "vůdcem" Paříže Saint-Germaina na 11 bodů. Ten bude vyřazen z Ligy mistrů v polovině tohoto týdne. Mess, který hrál proti domácímu číslu jedna v domácím utkání.