Choď na obsah Choď na menu

Heung-Min Son způsobil zranění Gomes.

Toto je jedenácté kolo Tottenham Hotspur a Everton a Tottenham Hotspur a Everton je v této sezóně opravdu těžké porazit. Jako finalista v Lize mistrů Tottenham Hotspur nemá naději na vstup do prvních čtyř letošní sezóny a Everton téměř vstoupil do zóny sestupu. Díky tomu byli fanoušci s Fotbalové Dresy velmi zklamáni. Uprostřed hry se stalo něco nepříjemného.

Oba týmy, které jsou také v doldrumech, nedokázaly v první polovině prolomit soupeřův gól. Na konci poločasu se oba týmy staly 0-0. Ve druhé polovině se Yibian snadno bojoval a obě strany zaznamenaly 1-1 remízu. V 78. minutě Heung-Min Son v Dres Tottenham Hotspur rozbil André Gomes zezadu a zdálo se, že Gomes měl v kotníku valgusovou deformaci a emoční zhroucení Heung-Min Son se zhroutilo a bylo rozhodčímu rozhodnuto. Červená karta byla odeslána.

Hráč může lépe pochopit, co zranění v budoucnu znamená, a Heung-Min Son zranil Gomeza kvůli jeho chybám. Bolest lze zažít pouze.