Choď na obsah Choď na menu

Inter 2-0 porazil AC Milán

Serie A již dosáhla čtvrtého kola, Inter vyzval AC Milán, Inter nakonec porazil AC Milán 2-0, předvedl čtyři po sobě jdoucí vítězství v lize Serie A. Inter vede první místo v Serie A. Zde jsme připravili Fotbalové Dresy.

AC Milan hrál proti Interu a Interova silná síla na silnici přímo vyvolala na AC Milán velký tlak. V první polovině hry byly obě strany vyrovnány a neporušily cíl obou stran. První poločas 0-0. Ve druhé polovině, v 49. minutě hry, Inter vstřelil bod, který prolomil patovou situaci. Za 78 minut si Inter rozšiřuje náskok, Inter 2-0 AC Milan. Fanoušci Dres Inter Milán již viděli úsvit vítězství. Obě strany skóre po zbytek času nezískaly. Hra vstoupila do fáze zastavení. Konečné skóre je však stále uzamčeno v 2-0.

Nová liga již zahájila čtvrté kolo a Inter již udělal dobrý start. Přejeme také, aby Inter v příští hře přinesl fanouškům více vzrušujících akcí a popřát jim hodně štěstí.