Choď na obsah Choď na menu

Chessier bude bojovat o čtvrté místo v Premier League

Ve 35. kole anglické Premier League bojovali Spurs o 1: 1 od Tottenhamu v Brightonu. Hráči v Tottenhamu, kteří nosili Levně Fotbalové Dresy, nedokázali porazit Brightona v tomto kole. Nemohou přidat do týmu body, pokud je mohou pronásledovat Chelsea?

Brzy po otevření druhého poločasu Harry Kane zasáhl prázdný gól. Jednalo se o 26. hru Harryho Kana, který má v této sezoně Dres Tottenham Hotspur číslo 10. Měl 4 branky od Salah Ghaly. V 2. minutě se domácí tým José Izquierdo snažil ze hřiště strhnout vedení týmu Serge Aurier, když hosté vstřelili branku a rozhodčí pokutoval. Míč, Brighton vstřelil branku, Brighton přivázal a pak se obě strany neporušily, nakonec vyhazovaly, aby nakreslily soupeře a skórovaly o jeden bod.

Po remíze zůstávají Tottenhamové na čtvrtém místě v žebříčku, což vede Chelsea za 8 bodů. Chelsea bude hrát jednu hru a stále má možnost ulovit se.