Choď na obsah Choď na menu

VAR posuzuje gól Manchester City za neplatný Ping Tottenham Hotspur

V sezóně 2019/20 soutěží Premier League na stadionu Etihad. Oba fanoušci jásají v příslušných Fotbalové Dresy. V případě losování 2-2 mezi oběma stranami vstoupily do fáze zastavení. Ježíšův cíl v 92. minutě VAR vyhodnotil jako neplatný a obhajujícího šampiona přivázal Tottenham Hotspur 2: 2.

Ve 20. minutě hry se Sterling nejprve ujal vedení pro Manchester City. Po třech minutách vyrovnal skóre Tottenham Hotspur. V 35. minutě se Manchester City opět ujal vedení. První poločas se rozbil 2-1. Ve druhé polovině je Yibian snadno bojovat. V 56. minutě Tottenham Hotspur opět změnil skóre na remízu. Poté, co obě strany nevytvořily strom, vstoupily obě strany do fáze zastavení. Oba hráči chtějí bojovat o své Dres Manchester City. Ve druhé minutě doby zastavení byl Ježíš poražen a cíl byl neplatný. Hra skončila 2: 2.

Je to pocit deja vu. Guardiola řekl, že byl VAR obhájcem mnohokrát a může to dnes večer říci znovu.