Choď na obsah Choď na menu

Je Neymar stále hvězdou číslo jedna?

V nedávném zápase Ligue 1 se Paris Saint-Germain odohral proti Olympique Marseille. Se sestavou slavné hvězdy Neymar, síla není samozřejmě podceňována. Hra však nebyla tak snadná, jak měla být. V první polovině Marseille dostala Paříž Saint-Germain dost problémů. Výkon Neymaru s Fotbalové Dresy č. 10 je také neuspokojivý. Mbappé, který přišel z lavičky, rozbil mrtvolu a porazil Olympique Marseille 2: 0 pro Paříž Saint-Germain.

Neymar jako naprosto urážlivé jádro střídavě napadlo navzájem svou obranu. Pro Paris Saint-Germain však nedosáhly žádné výsledky. První polovina 0-0. Po startu druhé poloviny, Mbappé oficiálně debutoval, trvalo jen čtyři minuty, aby získal vedení do Paříže Saint-Germain. V poslední minutě přestávky Mbappé podruhé zlomil soupeřovy dveře a zapečetil vítězství. Neymar, hvězda číslo jedna v Paříži Saint-Germain, byla v celé hře rovná. To je také trochu zklamáním pro mnoho fanoušků s Neymar Dres Paris Saint-Germain. Jak skvělý je Paris-Saint-Germain číslo jedna hvězda, kterou má nahradit Mbappé? To je také zájem mnoha fanoušků.