Choď na obsah Choď na menu

Chelsea porazí Tottenham Hotspur 2-1

V 27. kole Premier League mezi Chelsea a Tottenham Hotspur, Chelsea úspěšně porazil Tottenham Hotspur 2-1 doma. Tato hra také zvýšila Chelsea stabilnější na Premier League čtvrté místo. Fanoušci na sobě modré Fotbalové Dresy jásali. Toto vítězství umožnilo Chelsea vyhrát pět po sobě jdoucích her, ale Tottenham Hotspur ukončil svůj vítězný pruh ze tří her.

V 15. minutě hry Giroud nejprve vstřelil Chelsea a Chelsea vedl 1-0. Ve druhé polovině bylo snadné hrát bok po boku a Blues opět rozšířil výhodu skóre 2: 0. Hráči bojují o čest svých Dres Chelsea. Tottenham Hotspur se spoléhal na gól v poslední minutě. Tottenham Hotspur stáhl město zpět a skóre bylo uzamčeno na 2-1. Chelsea vyhrál tento zásadní zápas v La Lize.

Tato hra také odráží týmový duch Chelsea a vlastnosti Blues. Být schopen porazit Tottenham Hotspur byl pro tuto sezónu zlomovým bodem pro Chelsea a tým ukázal mentalitu.