Choď na obsah Choď na menu

Ronaldo 2 míč rozbíjí tři kola míče

Ve čtvrtém kole sezóny Serie A v letech 2018-2019 se konala soustředěná bitva. Serie A obrovský Juventus hrál Sassuolo doma. Pro Ronalda, který se právě připojil k Juventusu, tři kola Serie A nezískaly první gól svého Juventusu. Byl hluboce zpochybněn všemi oblastmi života. Mnoho fanoušků s Levně Fotbalové Dresy vyjádřilo znepokojení.

Juventus hrál proti Sassuolo 11 krát v historii, Juventus 9 vítězství, 1 remíza a 1 ztráta, skóroval 26 gólů a ztratil 5 gólů v absolutní pozici. V první polovině se Ronaldo velmi dobře ujal, ale stále nedosáhl. Ve druhé polovině hry budou obě strany znovu bojovat. V 49. minutě se č.7 Dres Juventus FC tu správnou rohový kop, Ronaldo udělal gól před bránu, Juventus 1-0 Sassuolo. V 65. minutě se Ronaldo ujal míče a vedl míč do pokutového území. Jeho levá noha zaznamenala malý úhel a Ronaldo dvakrát skóroval, aby zlomil míč. Ronaldo 2-0 Sassuolo. V 90. minutě zaznamenal Babacar hlavičku a Sassuolo stáhl město, 1-2 Juventus.

Ronaldo vstřelil svůj první gól v týmu Juventus v Serii A a dvakrát skóroval. Nakonec Juventus2 porazil Sassuolo o jednu a vyhrál čtyři přímé hry.