Choď na obsah Choď na menu

Paříž Saint-Germain porazila Monaku 4: 0

V sezóně 2018/19 se 13. ročník soustředění Ligue 1, Paříž Saint-Germain, vyhnul Monaku. Cavani vstřelil dva góly ve hře. Hluboké fanoušky milují. Jsou hrdí, že jsou na sobě Fotbalové Dresy idoly.

Hra otevřena jen 3 minuty, Paris Saint-Germain se ujal vedení, střelec Neymar byl zastřelen, Cavani dává gól, Paris Saint-Germain 1-0 vedl Monako! V 11. minutě Paris Saint-Germain rozšířil skóre, Neymar vybral průsmyk, Cavani porazil branku, Paris Saint-Germain 2-0 vedl Monako! Paříž Saint-Germain vedla Monaku 2: 0 v první polovině. Druhá polovina je snadná k boji. V 53. minutě vstřelil Paris Saint-Germain další gól. Cavani, nosil si Dres Paris Saint-Germain č. 9, zlomil branku a dokončil hattrick. Paříž Saint-Germain 3: 0 vedl Monako! V 63. minutě se Paříž Saint-Germain dále rozbíjela, Sidibé zaútočil na Mbappé ve vyhrazeném prostoru, rozhodčí pískal pokutový kop! Neymar udělal trest a zasáhl pravou stranu branky. Paříž Saint-Germain4-0 vedl Monako! Utěsněte vítězství.

Paříž Saint-Germain dokončila Monaku 4-0 a nadále vedla ligu v celkovém vítězství.