Choď na obsah Choď na menu

Bayern 2-1 porazí Dortmund se kvalifikuje na čtvrtfinále

2017-18 Německo Cup skončil 1/8 finále v Allianz Aréně, Bayern Mnichov 2-1 Borussia Dortmund. V prvním poločase nosí Fotbalové Dresy Muller a Boateng skóre pro Bayern. Druhá polovina Yarmolenko skončila bodem pro Dortmundu. Konečný Bayern Thrilling drží vítězství, úspěšnou pomstu a kvalifikuje se na čtvrtfinále.

V prvních 60 minutách této hry Bayern zcela potlačil Dortmund, ale poslední chvíle Bayern trochu uvolněný, s Dres FC Bayern Mnichov Dortmundu hráči vlnu protiopatření hrozivý, ale poslední chvíle se nepodařilo využít příležitosti.

Bayernu a Dortmundu po dobu sedmi po sobě jdoucích sezón v setkání německého poháru, ale před showdownem než dříve. Za zmínku stojí, že oba týmy byly vždy konfrontační rivalita německého poháru, který bojoval o 5 zápasů přesčas, 3 trestné přestřelky.