Choď na obsah Choď na menu

Borussia Dortmund obrátí porážku FC FCern München

V jedenáctém kole Bundesligy na 10. místě Borussia Dortmund dvakrát zaostával a dvakrát porazil FC Bayern München s obrácením 3: 2 a pokračoval v čele Bundesligy se 4 bodovým leadem. FC Bayern München je 7. místo za Borussia Dortmun a je třetí. Fanoušci, kteří nosí Levně Fotbalové Dresy Borussia Dortmund, očekávají, že budou lepší a lepší.

Na začátku prvního poločasu se Borussia Dortmund ujal vedení. V 25 minutách hry Lewandowska vstřelil hlavu a FC Bayern München se ujal vedení! FC Bayern München pryč 1-0 Borussia Dortmund. Ve druhé polovině bylo Yibian snadné bojovat. V 47 minutách, Neuer napadl a vzal míč do Reus k zemi. Reus na Dres Borussia Dortmund bere penaltku a hází pokutu! Borussia Dortmund1-1FC Bayern Mnichov. V 52 minutách Lewandowska opět skóroval, FC Bayern München2-1 Borussia Dortmund. Za 66 minut dosáhl Reus svůj druhý gól a vyrovnal skóre znovu! Borussia Dortmund 2-2 FC Bayern Mnichov. V 72 minutách, Paco, který přišel z lavičky, skóroval gól a vstřelil vítězný gól. Borussia Dortmund 3-2FC Bayern Mnichov.

Borussia Dortmund porazil FC Bayern München 3: 2 a nadále obsadil první místo v Bundesligě.