Choď na obsah Choď na menu

11. 2. 2018

Ronaldo pomáhá Realu Madrid 5-2 porazit Real Sociedad

Cristiano Ronaldo zaznamenal hattrick jako hokejový zápas Real Madrid před středeční ligou Ligy mistrů v Paříži Saint-Germain, který rozbíjel Real Sociedad 5-2. Na sobě Fotbalové Dresy fanoušci si, že to je skvělý zápas.

Madrid vyhrál pouze jeden z posledních pěti domácích zápasů ve všech soutěžích, ale Sociedad udělal v sobotu ideální soupeře a pro devátou příležitost v řadě prohrál Santiago Bernabeu.

Nosit si Dres Real Madrid Lucas Vazquez udělal další Madridské vystoupení než kterýkoli jiný hráč pod Zinedine Zidane a v první minutě vstřelil otvírák, mířící na Ronaldo.

Ronaldo prodloužil vedení Madridu, když skončil poprvé v utkání s nízkou střechou týmu Marcelo, poté, co byl bez rozmýšlení v polovině návštěvníkového boxu a zamířil domů druhou do poločasu poté, co Toni Kroos vybral pravý horní roh úžasný úder.