Choď na obsah Choď na menu

4. 2. 2018

Ribery pomáhá Bayernu Mnichově 2: 0 nad Mainzem v Mainzu

Bayern Mnichov zvýšil své vedení na summitu Bundesligy na 18 bodů s rutinním 2-0 vítězstvím v Mainzu. Nošení Fotbalové Dresy fanoušci jsou rádi, že vidí takový výsledek.

Nosit si Dres FC Bayern Mnichov Franck Ribery se zdá, že se na konci loňského roku zvrtnul na nejvyšší rychlost, když utrpěl zranění kolenního ligamentu a bývalá francouzská hvězda předvedla svou stálou třídu se sladkou polopáskou, aby předvedla muže Juppa Heynckese.

James Rodriguez udělal dvě minuty před přestávkou, dokonalým ovládáním a dokončením, aby opustil Mainz s obtížným úkolem, který oslovili sami, ale s malou nadějí na úspěch.

Schalke překvapení 2-1 domácí porážka k boji Werder Bremen znamená, že budou cestovat do Allianz Aréně příští víkend 19 bodů plachý Bayern, s Bayer Leverkusen nyní nejbližší kteréhokoliv týmu neurčitě připomínající challenger.