Choď na obsah Choď na menu

10. 2. 2018

První gól Philippe Coutinho v klubu proti Valencii

Philippe Coutinho vstřelil svůj první gól do Barcelony, když ve čtvrtek vyhrál ve Valencii 2: 0 a vítězství 3: 0 v jejich semifinále Copa del Rey. Na sobě Fotbalové Dresy fanoušky bude i nadále podporovat Barcelona v Královské Cupu.

Valencia ztratila své poslední tři zápasy v řadě, ale v prvním poločase vypadala nebezpečnější, když Rodrigo Moreno využil své nejlepší šance na spodní straně příčky.

Na sobě Dres FC Barcelona poločas úvod Coutinho změnila průběh hry, když se záložník zametání domácí centr z kolega bývalý Liverpool man Luis Suarez, který také připravil jeho první gól pro Premier League klubu již v únoru 2013.

Rakitic skončil ve stylu po další dobré práci od Suarez, což znamená, že Barca se setká se Sevilla ve finále v opakování 2016 showdown, po Vincenzo Montella straně porazil Leganes 3-1 přes dvě nohy.