Choď na obsah Choď na menu

1. 2. 2018

Christian Eriksen pomohl Tottenhamu 2-0 porazit Manchester City

Na sobě Fotbalové Dresy Christian Eriksen skóroval po pouhých 11 sekundách jako Tottenham skončil Manchester United je neporazitelnost v roce 2018 s 2-0 vítězství ve Wembley ve středu.

Dánská hvězda využila špatnou obranu přímo z startu v prvním poločase před tím, než se strašný vlastní gól od Phil Jones zdvojnásobil vedením Spursu před přestávkou, aby udělil výhru.

Výsledkem je, že United vyhrál osmnásobnou neporazenou ligu a vidí je padnout 15 bodů za lídry Manchesteru, který porazil West Brom 3-0 na stadionu Etihad.

Nosit si Dres Tottenham Hotspur Eriksen zaznamenal nejrychlejší gól, který někdy připustil United v Premier League, když se vrhl na to, že návštěvníci nedokázali vyčistit jednoduchý dlouhý míč.

Opravdu by to mohlo být mnohem horší, jelikož páté umístění Spursů využilo co nejvíce z druhého poločasu a pravděpodobně by to mělo být dlouhé vyšetřování způsobu porážky United před návštěvou Huddersfieldu na tento víkend.